Služby tejto advokátskej kancelárie kvalitou servisu konkurujú veľkým kanceláriám a sú okrem rýchlosti charakteristické svojou dôslednosťou so zmyslom pre detail. Je celkom zrejme, že klient je tu naozaj na prvom mieste. Luboš Sirota – predseda predstavenstva McROY Group, a.s.
S advokátskou kanceláriou spolupracujeme vyše 10 rokov. Naša spoločnosť oceňuje na jej službách individuálny prístup, príslovečnú spoľahlivosť a zanietenie pre záujmy klienta. Vlastimil Daníček – ALTRON SK, a.s.
Nájdenie riešení v komplexných a zložitých, niekedy na prvý pohľad neriešiteľných úlohách, profesionálna komunikácia a maximálna flexibilita odlišujú túto advokátsku kanceláriu od ostatných. Vážime si ľudský vklad a nadštandardnú starostlivosť. Drahomíra Kutňanská - Randstad s.r.o.
Advokátní kancelář Dr. Lapšanského je zárukou maximální diskrétnosti, spolehlivosti a loajálnosti pro naše aktivity ve Slovenské republice. Při spolupráci, která trvá více jak 10 let, musím konstatovat, že jsem velice spokojen. Alexandr Seidl – předseda dozorčí rady, LE CYGNE SPORTIF GROUPE, a.s.
Se službami advokátní kanceláře JUDr. Lapšanského jsme velice spokojeni. Našim požadavkům vždy vyšel vstříc, dodržel stanovené podmínky i cíle včas a odvedl kvalitní práci za přijatelnou odměnu. Dušan Plaček – Plaček Holding SE